Héra Gold beltéri falfesték fehér 10 l
Cikkszám 5247044Termékleírás
Cikkszám 5247044
A Héra Gold beltéri falfesték speciális töltőanyag összetételének köszönhetően akár egyetlen réteg felvitelét követően is kiemelkedő fedést biztosít a felületeknek, ezáltal gyors és hatékony munkavégzésre ad lehetőséget. Az illatosított formulával rendelkező termék Héra Színezőpasztákkal bármilyen pasztell árnyalatra egyszerűen színezhető. Páraáteresztő.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281092900
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Vakolat, Beton, Falazat |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Nincs adat |
| Optikai megjelenés: | Nem átlátszó |
| Anyag alapja: | Vízzel hígítható |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,04 mm |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | Kopásálló |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 23 °C |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 150 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Űrtartalom (l): | 10 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,1 kg |
| Magasság: | 23,8 cm |
| Szélesség: | 34,6 cm |
| Mélység: | 26,6 cm |







