Héra Gold Beltéri fehér falfesték 4 l
Cikkszám 3995164Termékleírás
Cikkszám 3995164
Matt, belső falfesték vakolt, beton, gipszkarton és glettelt felületekre
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281071424
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Optikai megjelenés: | Nem átlátszó |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,5 mm |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 30 °C |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 9 ml |
| Megfelel alapként: | nedvszívó, nem nedvszívó alapok |
| Űrtartalom (l): | 15 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,2 kg |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |







