Héra Prémium 3in1 alapozó 10 l
Cikkszám 4740148Termékleírás
Cikkszám 4740148
3in1 - fedésbiztosító, szíváskiegyenlítő, tapadásfokozó. Prémium minőségű diszperziós alapozó fal-, és homlokzatfestékekhez, páraáteresztő, látható bevonatot képez, javítja a falfesték kiadósságát, beltéren és kültéren is alkalmazható, színezhető
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281087005
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Optikai megjelenés: | Nem átlátszó |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,5 mm |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 30 °C |
| Feldolgozás: | Hengerek, ecsetek, kefék |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 14 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Űrtartalom (l): | 10 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 22,1 cm |
| Szélesség: | 29,1 cm |
| Mélység: | 29,1 cm |







