Héra Prémium Matt Latex beltéri falfesték 2,5 l
Cikkszám 4444410Termékleírás
Cikkszám 4444410
Héra Prémium Matt Latex beltéri falfesték.
Matt, belső falfesték vakolt, beton, gipszkarton és glettelt felületekre. Tartós bevonat. Kiemelkedő fedőképességű. Magas fehérség. Páraáteresztő. Színkeverőgépen színezhető.
A gyártó adatai
PPG Trilak Kft.
Grassalkovich 4
1238 Budapest
ertekesites@ppg.com
5996281083076
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,04 mm |
| Fényességi fokozat: | Tompa matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Aromás anyagoktól mentes |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 9 ml |
| Űrtartalom (l): | 2,5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,64 kg |
| Magasság: | 16,6 cm |
| Szélesség: | 16,6 cm |
| Mélység: | 15,7 cm |





