OBI Arctic Fehér falfesték 15 l
Cikkszám 5203252Termékleírás
Cikkszám 5203252
Extra minőségű, fehér, mosásálló, matt fényű, oldószermentes beltéri falfesték. Kitűnő fedőképességű, egyenletes felületi filmet képező, gyors száradású műanyag diszperziós falfesték. Mosásálló, kitűnő páraáteresztő képességű.
A gyártó adatai
MEFFERT HUNGÁRIA KFT.
RÁKÓCZI ÚT 8
2651 RÉTSÁG
info@mefferthungaria.hu
5999886650025
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Fényességi fokozat: | Natúr matt |
| Felhordások javasolt száma: | 1 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Átvonható kb. elteltével: | 6 h |
| Felület száraz kb. után: | 6 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Gyenge szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 105 ml |
| Űrtartalom (l): | 15 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 23,3 kg |
| Magasság: | 25,1 cm |
| Szélesség: | 37,8 cm |
| Mélység: | 32,3 cm |









