OBI beltéri falfesték fehér 15 l
Cikkszám 3124112Termékleírás
Cikkszám 3124112
OBI beltéri falfesték 15 l. Jó fedőképességű, páraáteresztő diszperziós festék. Classic színezőpasztával színezhető.
Tartalma kb.: 128 m2-re elegendő.
A gyártó adatai
MEFFERT HUNGÁRIA KFT.
RÁKÓCZI ÚT 8
2651 RÉTSÁG
info@mefferthungaria.hu
9002639204027,5999886650490,5999560870893
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Felület száraz kb. után: | 6 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 105 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Űrtartalom (l): | 15 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,4 kg |
| Magasság: | 25,1 cm |
| Szélesség: | 37,8 cm |
| Mélység: | 32,3 cm |







