OBI diszperziós falfesték hófehér 1 l
Cikkszám 4191581Termékleírás
Cikkszám 4191581
Alkalmazás:
Új és felújító festés minden lakó- és ipari helyiségben. Enyhén és átlagosan szennyezett falakhoz és mennyezetekhez
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
5999886650322
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 9 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, Beton, Falazat |
| Űrtartalom (l): | 1 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,49 kg |
| Magasság: | 11,8 cm |
| Szélesség: | 17,1 cm |
| Mélység: | 13,1 cm |







