OBI diszperziós falfesték hófehér 8 l
Cikkszám 4191615Termékleírás
Cikkszám 4191615
Alkalmazás:
Új és felújító festés minden lakó- és ipari helyiségben. Enyhén és átlagosan szennyezett falakhoz és mennyezetekhez
A gyártó adatai
MEFFERT HUNGÁRIA KFT.
RÁKÓCZI ÚT 8
2651 RÉTSÁG
info@mefferthungaria.hu
5999886650353
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 70 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Űrtartalom (l): | 8 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 11,9 kg |
| Magasság: | 21,5 cm |
| Szélesség: | 35,6 cm |
| Mélység: | 30,1 cm |







