OBI festék fűrészporos beltéri selyemmatt fehér 10 l
Cikkszám 2205458Termékleírás
Cikkszám 2205458
Fehér színű, selyemmatt diszperziós festék nedves helyiségek fal- és mennyezeti felületeinek festéséhez, penészedés és gombásodás elleni védelemmel. Szemcseméret: közepes. Kiadósság: 60 /10 l.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498370248,9002639110281,5999560870930,4004014280591
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Fényességi fokozat: | Selyemmatt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozás: | Hengerelés, festés, festékszórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 6 h |
| Felület száraz kb. után: | 6 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 6 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Űrtartalom (l): | 10 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,6 kg |
| Magasság: | 21,7 cm |
| Szélesség: | 34,5 cm |
| Mélység: | 34,5 cm |







