OBI Fürdőszobai és konyhai diszperziós festék
Cikkszám 2198182Termékleírás
Cikkszám 2198182
Kiadósság: 5 l kb. 30 m2. Nedves helyiségek festéséhez, penészedés és gombásodás elleni megelőző védelemmel.
A gyártó adatai
MEFFERT HUNGÁRIA KFT.
RÁKÓCZI ÚT 8
2651 RÉTSÁG
info@mefferthungaria.hu
5999560870923,4004014213087,9002639110595
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás |
| Átvonható kb. elteltével: | 8 h |
| Felület száraz kb. után: | 6 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 30 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton |
| Űrtartalom (l): | 5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,8 kg |
| Magasság: | 18,5 cm |
| Szélesség: | 27,7 cm |
| Mélység: | 24,6 cm |







