Perfekt beltéri falfesték 15 l
Cikkszám 2816502Termékleírás
Cikkszám 2816502
Műgyanta alapú, mosható, fehér fal- és mennyezet festék.
A gyártó adatai
MEFFERT HUNGÁRIA KFT.
RÁKÓCZI ÚT 8
2651 RÉTSÁG
info@mefferthungaria.hu
5999883287347
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Űrtartalom (l): | 15 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,4 kg |
| Magasság: | 29,6 cm |
| Szélesség: | 37,8 cm |
| Mélység: | 32,1 cm |







