Poli - Farbe Diszperziós belső fal - és mennyezetfesték 14 l
Cikkszám 3106044Termékleírás
Cikkszám 3106044
Jó fedőképességgel rendelkező, fehér színű beltéri falfesték vakolt, vagy diszperziós festékkel átvont falfelületekre, továbbá gipszkarton felületekre és fűrészporos tapétákra. A korszerű falfesték gazdaságos felhordással is kiváló fedőképességet biztosít.
A gyártó adatai
Poli-Farbe Kft.
III. kerület 2
6235 Bócsa
polifarbe@polifarbe.hu
5998672111269
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Űrtartalom (l): | 14 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,0 kg |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 42,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |









