Poli -Farbe Diszperziós belső fal - és mennyezetfesték 15,4 l
Cikkszám 5453618Termékleírás
Cikkszám 5453618
A Poli-Farbe diszperziós belső fal- és mennyezetfesték korszerű, jó fedőképességű, gazdaságos felhasználású, könnyen kezelhető diszperziós falfesték.
A gyártó adatai
Poli-Farbe Kft.
III. kerület 2
6235 Bócsa
polifarbe@polifarbe.hu
5998672184751
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Diffúzibilitás: | Magas |
| Anyag alapja: | Akril |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 3 - Kielégítő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Festés |
| Átvonható kb. elteltével: | 2 h |
| Felület száraz kb. után: | 2 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 80 ml |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 23,4 kg |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 41,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |







