Supralux falfesték Wallkyd beltéri higiéniai 0,9 l fehér
Cikkszám 3007507Termékleírás
Cikkszám 3007507
A Supralux Wallkyd higiéniai falfesték egészségügyi intézmények, élelmiszer- és italipari épületek, iskolák, lépcsoházak mosható, védő és dekoratív bevonata. Specális felülete révén teljesen higiénikus. Foltos, nikotin által szennyezett falak átfestésére, izoláló réteg kialakítására is alkalmas.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5904078079683
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Falak, mennyezetek |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Anyag alapja: | Oldószertartalmú |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Átvonható kb. elteltével: | 16 h |
| Felület száraz kb. után: | 6 h |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 8 ml |
| Megfelel alapként: | Vakolat, beton, falazat, gipszkarton, tapéta |
| Űrtartalom (l): | 0,9 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 878 g |
| Magasság: | 11,8 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |





