Supralux Tilatex pro beltéri falfesték fehér 4 l
Cikkszám 5191796Termékleírás
Cikkszám 5191796
Normál vakolatra, betonra, gipszkartonra vagy korábban festett felületre ecsettel, hengerrel vagy airless szórással felhordva dekoratív, matt, fehér bevonatot hoz létre. Kiemelkedő kiadósság: A receptúra lehetővé teszi, hogy 15 liter Supralux TILATEX PRO akár 200 m2 falfelület festésére is elegendő legyen. 100/100 fehérség: egyedülálló összetételének köszönhetően a festék a fehérség skálán a legmagasabb értéket éri el. Semleges szag: Az illékony szerves oldószerek (VOC) minimális szintjének köszönhető semleges szag és alacsony károsanyag kibocsátás felhasználóink biztonsága és a környezet védelme érdekében tett erőfeszítéseink eredménye.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457508343
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Vakolat, Beton, Falazat |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 3 h |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Űrtartalom (l): | 4 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,6 kg |
| Magasság: | 18,7 cm |
| Szélesség: | 19,6 cm |
| Mélység: | 27,7 cm |







