Fiskars X-series X36 Hasító fejsze L penge
Cikkszám 5130851Termékleírás
Cikkszám 5130851
Az L-pengével rendelkező Fiskars X-Series X36 rönkhasító fejsze egy rendkívül hosszú kézi fejsze, amely kovácsolt acélból készült rendkívül éles és széles pengéjével hódít. Ezáltal a rönkhasító fejsze ideálisan használható gyújtós aprításához, valamint kerti vagy beltéri munkákhoz.
Nagy kerti fejsze kiváló minőségű acélpengével
A kerti fejsze úgy van kiegyensúlyozva, hogy az erő növelése érdekében optimalizálja a lengés sebességét. Ez több hasítási folyamatot eredményez egyetlen ütéssel. A balta duplán edzett, hogy a precíziósan csiszolt vágóél hosszabb ideig marad éles. A vékony, nagy él emellett tiszta vágást biztosít a friss, gyantatartalmú fában, például lucfenyőben vagy erdeifenyőben is.
Kényelmes és biztonságos kültéri fejsze
A súrlódáscsökkentő bevonat segíti, hogy a penge az ütés után átcsússzon a fán, valamint rozsdavédelmet is biztosít. A kerti fűrész nyele elválaszthatatlanul van a fejhez rögzítve, így különösen biztonságos. A speciális FiberComp anyagból készült ultrakönnyű nyél elnyeli az ütéseket és ütésvédelmet is nyújt. A nyél túlméretezett markolatzónával is rendelkezik, amely stratégiailag strukturált SoftGrip anyagból készült, a kampó alakú vég pedig gondoskodik a biztos tartásról - a lendítés előtt, alatt és után.
Fiskars - Minőség Finnországból
A Fiskars márka 1649 óta jelent egyet a kiváló minőséggel. A kiváló minőségű kéziszerszámok, pl. a jellegzetes narancssárga nyelű fejszék, kések és fűrészek, már régóta a választék részét képezik. A kerti szerszámok részletes kidolgozottsággal készülnek, és maximális kényelmet, ill. hosszú élettartamot biztosítanak.
A gyártó adatai
Fiskars Group
Keilaniementie 10
FI-02151 Espoo
customerservice.italia@fiskars.com
6411501201683
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fogantyú anyaga: | Műanyag, Fém |
| Nyél anyaga: | Műanyag, Fém |
| Fejszefej súlya: | 2,4 kg |
| Fajta: | Fejsze |
| Típus: | Hasítófejsze |
| Fej anyaga: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,54 kg |
| Magasság: | 95,0 cm |
| Szélesség: | 4,2 cm |
| Mélység: | 22,4 cm |

















