Biohort fém szer.ház HighLine kétszárnyú ajtó sötétszürke-metál 4,6 nm 275x195cm
Cikkszám 3972346Termékleírás
Cikkszám 3972346
A Biohort fém szerszámosház modern, lapostetős, ipari formatervezők által tervezett termék. 4,6 m alapterületével helytakarékos, mégis elegendő helyet biztosít a kerti gépek, a kerti bútorok, a sportszerek és játékok, valamint az egyéb kerti eszközök számára. A fémházikó emellett nagyon stabil és hosszú élettartamú.
Modern fém szerszámosház felső ablakokkal és duplaszárnyú ajtóval
Az akrilüvegből készült felső ablakok elegendő fényt biztosítanak. Integrált szellőzőnyílások biztosítják a szellőzést.A nagyvonalú, duplaszárnyú ajtónak köszönhetően nagyobb kerti eszközökkel is kényelmesen be lehet lépni a házikóba. Az ajtón modern, nemesacélból készült zárszerkezet van, amely három ponton záródik. Az ajtó nyitását és zárását gázrugó segíti. Az oldalt elhelyezett esővízeresz integrált lombfogóval és 5/4"-es csatlakozóval rendelkezik, amellyel összeköthető a kerti vízelvezető rendszerrel.
Praktikus rendszerező
A kényelmes alapfelszereltségnek része két polc a falra rögzítéshez szükséges két sínnel. Ezekre például virágföldet, kaspókat vagy kisebb szerszámokat lehet helyezni. Négy további eszköztartó gondoskodik a gereblyék, ásók és slagok felakasztásáról. Az ajtó belső oldalára két szerszámtartó rögzíthető.
Robusztus szerkezetű fém szerszámosház
A kerti házikó a stabil, 0,5 mm vastag lemezzel különösen meggyőző. A tűzihorganyzott, poliamid égetett lakkozású lemezből készült készház a szerszámosháznak rendkívül hosszú élettartamot biztosít. Festés nélkül is több szezont kibír. A nemesacélból készült vasalatok élettartama szintén hosszú. A fém szerszámosház emellett 12-es szélerősségig (kb. 150 km/h) viharálló.
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414840393
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Felületkezelés: | Tűzihorganyzott és lakkozott |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 275 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 195 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 182 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 155 cm |
| Falvastagság: | 0,5 mm |
| Orommagasság: | 222 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 150 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 252 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,6 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 172 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 9,4 m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 215,0 kg |
| Magasság: | 2,22 m |
| Szélesség: | 2,75 m |
| Mélység: | 195,0 cm |




























