Biohort Neo szerszámos ház standard ajtó 3A sötétszürke-metál
Cikkszám 4812061Termékleírás
Cikkszám 4812061
A Biohort fém szerszámosház helytakarékos kialakítású, alapterülete 4,84 m2. Az igényes kialakítású fém szerszámosház különösen alkalmas különféle tárgyak tárolására. A széles bejárat megkönnyíti a fa kerti házba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is. Átjárási szélessége 83 cm, átjárási magassága 200 cm.
Robusztus szerkezetű fém szerszámosház
A szerszámosház szerkezete robusztus, falvastagsága 0,5 mm. A lapostető maximális hóterhelése 150 kg/m2. Az orom magassága 222 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kényelmes. A fém szerszámosház felülete tűzihorganyzott és porszórt, ami optimálisan megvédi az időjárás hatásaitól és megelőzi a korróziót.
Modern formatervezés
A szerszámosház igényes formatervezésű és sötétszürke-metál színű.
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414850095
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Felületkezelés: | Porszórt, Tűzihorganyzott |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 180 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 292 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 200 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 83 cm |
| Falvastagság: | 0,5 mm |
| Orommagasság: | 222 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 150 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 171 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,84 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 283 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 9,4 m³ |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 266,7 kg |
| Magasság: | 2,22 m |
| Szélesség: | 180,0 cm |
| Mélység: | 2,92 m |






