Floraworld fém szerszámosház antracitszürke 0,75 nm
Cikkszám 4337903Termékleírás
Cikkszám 4337903
A Florworld fém szerszámosház kompakt kialakítású, alapterülete 0,75 m2. Az igényes kialakítású fém szerszámosház különösen alkalmas különféle tárgyak tárolására. A széles bejárat megkönnyíti a fa kerti házba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal és kerti bútorokkal is. Átjárási szélessége 73 cm, átjárási magassága 170 cm.
Robusztus szerkezetű fém szerszámosház
A szerszámosház szerkezete stabil, falvastagsága 0,3 mm. A lapostető maximális hóterhelése 90 kg/m2. Orommagasság 180 cm. A fém szerszámosház felülete lakkozott, ami optimálisan megvédi az időjárás hatásaitól és megelőzi a korróziót.
Igényes optika
A fém kerti ház igényes formatervezésű és egyszerű antracit színű.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883102670
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Felületkezelés: | Festett |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 98 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 81 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 170 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 73 cm |
| Falvastagság: | 0,3 mm |
| Orommagasság: | 180 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 90 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 98 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 0,75 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 77 cm |
| Tetőkinyúlás elöl: | 2 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30,8 kg |
| Magasság: | 180,0 cm |
| Szélesség: | 98,0 cm |
| Mélység: | 81,0 cm |















