Floraworld fém szerszámosház antracitszürke 8,47 nm
Cikkszám 4337572Termékleírás
Cikkszám 4337572
A Floraworld fém szerszámosház helytakarékos kialakítású, alapterülete 8,47 m2. Az igényes kialakítású szerszámosház különösen alkalmas különféle tárgyak tárolására. A széles bejárat megkönnyíti a kerti fémházba való belépést, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal vagy kerti bútorokkal is. Átjárási szélessége 125 cm, átjárási magassága 170 cm.
Robusztus szerkezetű fém szerszámosház
A szerszámosház szerkezete robusztus, falvastagsága 0,25 mm. A nyeregtető maximális hóterhelése 90 kg/m2. Az orom magassága 214 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A fém szerszámosház felülete lakkozott, ami optimálisan megvédi az időjárás hatásaitól és megelőzi a korróziót.
Igényes optika
A szerszámosház igényes optikájú és antracitszürke színű.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883106180
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Felületkezelés: | Festett |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 301 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 303 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 170 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 125 cm |
| Falvastagság: | 0,25 mm |
| Orommagasság: | 214 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 90 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 291 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 8,47 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 291 cm |
| Tetőkinyúlás elöl: | 6 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 95,8 kg |
| Magasság: | 2,14 m |
| Szélesség: | 3,01 m |
| Mélység: | 3,03 m |







