Floraworld Kerti fészer tető ablakkal 245 cm x 204 cm
Cikkszám 4291571Termékleírás
Cikkszám 4291571
Kerti fészer tető ablakkal stabil acéllemezből, horganyzott és festett, csuklós ajtó, zárható, belső nyitásméret: 79 x 187 cm, teljesen körbefutó tetőablak, szellőztetéshez kinyitható, lapos tető ereszcsatornával és vízelvezető rendszer, stabil profilcső-keret, szín: antracit, teherbírás: max. 150 kg/m2
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883008354
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felületkezelés: | Festett |
| Tetőforma: | Lapostető |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 245 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 204 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 187 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 79 cm |
| Falvastagság: | 0,4 mm |
| Orommagasság: | 226 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 150 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 233 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,43 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 190 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 9,74 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 7 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 177,0 kg |
| Magasság: | 2,26 m |
| Szélesség: | 2,45 m |
| Mélység: | 2,04 m |




















