Floraworld Lightline szerszámosház 4-as méret fölülvilágító 239 x 279 x 202 cm
Cikkszám 5383302Termékleírás
Cikkszám 5383302
A Floraworld Lightline 4-as méretű szerszámtároló könnyedén kitűnik a többi félnyeregtetős szerszámtároló közül. Ez a változat a két szokásos szellőzőrács helyett fölülvilágítóval rendelkezik, amely beengedi a természetes fényt a szerszámtároló belsejébe, és egyenletes, kellemes megvilágítást biztosít.
A 239 m x 279 cm x 202 cm méretű szerszámtároló sok tárolóhelyet, korszerű formatervet és praktikus funkciókat kínál.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883049685
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Felületkezelés: | Horganyzott és lakkozott |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 239 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 279 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 173 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 103 cm |
| Falvastagság: | 0,25 mm |
| Orommagasság: | 202 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 90 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 224 cm |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 267 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 10,76 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 6 cm |
| Tetőburkolattal együtt: | Fém |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Tetőfelület: | 6,7 m² |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 5,99 m² |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 80,0 kg |
| Magasság: | 2,02 m |
| Szélesség: | 2,39 m |
| Mélység: | 2,79 m |









