Floraworld Premium kerti szerszámosház nyeregtetővel 284 cm x 206 cm x 300 cm
Cikkszám 5119359Termékleírás
Cikkszám 5119359
A Premium nyeregtetős kerti szerszámosház fémszürke színű, és 4 szellőzőráccsal rendelkezik a kellemes levegő érdekében. A sima ajtó alacsony belépést kínál, és 2 alumínium csíkkal van díszítve. A kétszárnyú ajtó belső oldalán 4-4 szerszámtartókampó található. Az ajtó zárható és a csomag 5 kulcsot tartalmaz. Az ereszcsatorna és a 2 vízkivezető beépített. A hóterhelés 150 kg/m2. A padló rögzítőanyagát és a dúcolást a csomag tartalmazza.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883024934
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Felületkezelés: | Horganyzott és lakkozott |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 284 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 300 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 173 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 128,0 cm |
| Falvastagság: | 0,4 mm |
| Orommagasság: | 206 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 150 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 272 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 8,52 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 292 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 14,3 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 4 cm |
| Tetőburkolattal együtt: | Nincs |
| Konstrukció: | Egyszerű felépítés |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | Fedett külterület nélküli ház |
| Toldás: | Felpítmény nélkül |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 14 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 15,4 m³ |
| Tetőfelület: | 8,51 m² |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 0 m² |
| Ház alapterülete külső felület nélkül(lábazat): | 7,94 m² |
| Lábazat mélysége fedett külső felülettel: | 4 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 205,0 kg |
| Magasság: | 2,06 m |
| Szélesség: | 2,84 m |
| Mélység: | 3,00 m |







