Floraworld Skylight szerszámtároló oldaltetővel, fölülvilágítóval 300x173x225cm
Cikkszám 5383286Termékleírás
Cikkszám 5383286
A Floraworld Skylight szerszámtároló beépített fölülvilágítóval rendelkezik, és rengeteg helyet kínál a kerti szerszámok és gépek tárolására. A funkcionális formaterv a sokoldalú felhasználásai lehetőségekkel párosul.
A horganyzott padlókeret és a kiváló minőségű profilozott acéllemez falak hosszú távon is stabilitást biztosítanak. Az alapfelszereltséghez tartozik a szellőzőrács és a 2 műanyag kilincs is. A széles dupla tolóajtó szükség esetén zárható (a csomag nem tartalmaz lakatot).
Az oldaltető további fedett tárolóhelyet biztosít. Itt időjárástól védve tárolhatja például a kerti székeit vagy a felhasogatott tűzifát. Az ellenálló, modern antracit színű bevonata révén a Skylight szerszámtároló minden kertben szépen mutat.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883035053
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Felületkezelés: | Horganyzott és lakkozott |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 300 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 173 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 173 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 103 cm |
| Falvastagság: | 0,25 mm |
| Orommagasság: | 225 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 90 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 226 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 4,68 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 162 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 5,8 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 5,5 cm |
| Tetőburkolattal együtt: | Fém |
| Konstrukció: | Dugós/csavaros rendszer |
| Oldalfalak a fedett külső felülethez: | A hátsó ill. az oldalfalat a csomag tartalmazza. |
| Toldás: | Felépítménnyel |
| Lábazat szélessége fedett külső felülettel: | 289 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat külső térrel: | 7,4 m³ |
| Tetőfelület: | 5,2 m² |
| Külső felület alapterülete (lábazat méret): | 1 m² |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 82,0 kg |
| Magasság: | 2,25 m |
| Szélesség: | 3,00 m |
| Mélység: | 173,0 cm |











