Fristline fém szerszámosház félnyeregtető antracit
Cikkszám 5018395Termékleírás
Cikkszám 5018395
Az antracitszürke színű Premium Fristline fém szerszámosház a funkcionalitás és a modern formatervezés kombinációját kínálja. 7,5 m2 méretével nagy helyet biztosít kerti eszközök, szerszámok és egyéb kellékek számára. A szerszámosház különlegessége a széles felülvilágító szalag, ami kellemes fényt biztosít. Így a szerszámosház belseje jól meg van világítva, ami megkönnyíti a tárolt tárgyak használatát és rendszerezését.
A szerszámosház kiváló minőségű, antracitszürke színű felületi bevonattal rendelkezik. Ez a bevonat nemcsak modern és igényes megjelenést kölcsönöz a szerszámosháznak, hanem az időjárás hatásai és korrózió elleni védelemként is szolgál. Így a szerszámosház megtartja vonzó megjelenését és hosszú élettartamú marad.
A Premium Fristline antracit fém szerszámosház funkcionalitásával, modern formatervezésével, felülvilágító szalagjával és kiváló minőségű felületi bevonatával igazi szemet gyönyörködtető látványt nyújt a kertjében. Elegendő helyet kínál a kerti eszközök tárolásához, és vizuálisan is feldobja a külteret.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883140528
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Modern |
| Felületkezelés: | Horganyzott és lakkozott |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Félnyeregtető |
| Hasznosítási javaslat: | Univerzálisan használható |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 267 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 280 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 173 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 127,9 cm |
| Falvastagság: | 0,4 mm |
| Orommagasság: | 210 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 150 kg/m² |
| Lábazat szélessége külső felület nélkül: | 272 cm |
| Összes alapterület (bázis lábazat méret): | 7,5 m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 252 cm |
| Bruttó helyiségtérfogat csak ház: | 15 m³ |
| Tetőkinyúlás elöl: | 14 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 110,0 kg |
| Magasság: | 2,01 m |
| Szélesség: | 2,67 m |
| Mélység: | 2,80 m |






















