Globel fém szerszámosház kertmenedzser Dream 65 antracit 184 cm x 154 cm
Cikkszám 4371381Termékleírás
Cikkszám 4371381
A Globel fém szerszámosház különösen praktikus kialakítású. Az igényes kialakítású fém szerszámosház különösen alkalmas különféle tárgyak tárolására. A széles bejáratnak köszönhetően a kerti fémházba való belépés kényelmes, akár nagyobb készülékekkel, kerti eszközökkel, kerékpárokkal vagy kerti bútorokkal is. Átjárási szélessége 64 cm, átjárási magassága 169 cm.
Robusztus szerkezetű fém szerszámosház
A szerszámosház szerkezete stabil, falvastagsága 0,3 mm. A szerszámosház teteje nyeregtetős kialakítású. Az orom magassága 193 cm, aminek köszönhetően a ház belmagassága kellemes. A fém szerszámosház felülete porszórt, tűzihorganyzott, ami optimálisan megvédi az időjárás hatásaitól és megelőzi a korróziót.
Klasszikus formatervezés
A fém szerszámosház igényes optikájú és antracitszürke színű.
A gyártó adatai
EPH Schmidt
Höfkerstrasse 30
44149 Dortmund
produkthinweise@eph-schmidt.de
9340976001559
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ház forma: | Négyszög |
| Stílus: | Klasszikus |
| Felületkezelés: | Porszórt, Tűzihorganyzott |
| Padlózattal együtt: | Padló nélkül |
| Tetőforma: | Nyeregtető |
| Hasznosítási javaslat: | Tárgyak tárolásához |
| Homlokzat szélessége tetőkinyúlással együtt: | 184 cm |
| Mélység tetőkinyúlással együtt: | 154 cm |
| Ajtó átjáró magassága: | 169 cm |
| Ajtó átjáró szélessége: | 64 cm |
| Falvastagság: | 0,3 mm |
| Orommagasság: | 193 cm |
| Helyiségek száma: | 1 Darab |
| Maximális hóterhelés: | 100 kg/m² |
| Lábazat mélysége külső felület nélkül: | 144 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 57,0 kg |
| Magasság: | 193,0 cm |
| Szélesség: | 184,0 cm |
| Mélység: | 154,0 cm |













