MAESTRO gázkonvektor festék fehér 9016 aeroszol Tn H RO 400 ml
Cikkszám 5270145Termékleírás
Cikkszám 5270145
Az aeroszol alkalmas gázkonvektorok külső védőlemezeinek és egyéb, legfeljebb 200°C hőmérsékletnek kitett acélfelületek festésére. Színtartóssága a kupakon jelzett hőmérsékletig megfelelő. Zsírfényű, gyorsan száradó és jó tapadású bevonatot képez, amely jól tisztítható, víznek, semleges mosószernek tartósan ellenáll. Javító festés előtt összeférhetőségi próbát kell végezni, mert nem gyári konvektor-festéken az új bevonat felhólyagosodhat és megrepedezhet! Célszerűen bármely régi festékbevonatot az újrafestés előtt teljesen el kell távolítani! Kitűnő végleges tulajdonságait a festékréteg 1 napos száradását követően a gázkonvektor egyszeri alapos felfűtése után éri el. Ha a felfűtést nem végezzük el, 5 napig óvjuk a felületet az erőteljes mechanikai hatásoktól, de 110 °C felett később se terheljük, a működő konvektort ne takarjuk le! A bevonat és a kupak színe közt árnyalatnyi eltérés lehetséges!
A gyártó adatai
Medikémia Zrt
Zsámbok-réti sor 1a
6728 Szeged
ertekesites@medikemia.hu
5997074515927
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Megfelel alapként: | Fém |
| Ideálisan alkalmas: | Fűtőtestek |
| RAL-szám: | Nincs RAL szín |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Diffúzibilitás: | Nincs adat |
| Optikai megjelenés: | Nem átlátszó |
| Anyag alapja: | Akril |
| Oldószermentes: | Nem oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Szemcsézet: | 0,04 mm |
| Fényességi fokozat: | Selyemfényű |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Nedv. dörzsáll. DIN EN 13300 szabv. szerint: | Kopásálló |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Permetezés |
| Átvonható kb. elteltével: | 0,25 h |
| Felület száraz kb. után: | 24 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerek nélkül |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 150 ml |
| Űrtartalom (l): | 0,4 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |







