Osram fénycsőgyújtó 4-65 W közötti fénycsőhöz 4,03 cm x 2,15 cm (Ma x Át)
Cikkszám 2662682Termékleírás
Cikkszám 2662682
Az Osram Longlife fénycsőgyújtói új mércét állítanak fel a kitartás és a gazdaságosság terén: Kapcsolási élettartamuk akár 10-szer hosszabb, mint más hagyományos fénycsőgyújtóké, és 20%-kal meghosszabbítják a lámpa élettartamát (fénycsövek esetén). Termékjellemzők: Indító egyedi kapcsoláshoz. A lámpák biztonságos gyújtása feszültségingadozások esetén is. A lámpa átlagos élettartamának betartása a megfelelő előfűtés és gyújtás révén. Megfelel az IEC 60155 szabványnak a biztonság és a méretek tekintetében. Környezeti hőmérséklet-tartomány a megbízható üzemkikapcsoláshoz: -20 °C - +80 °C.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4050300064000
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Műanyag |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Átmérő: | 21,5 mm |
| Világítóeszköz formája: | További formák |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 2,2 cm |
| Mélység: | 2,2 cm |







