LUX-TOOLS lencsefejű ablakpárkánycsavar PZ-behajtás 3,9 mm x 16 mm nemesacél 10
Cikkszám 4660858Termékleírás
Cikkszám 4660858
A rozsdamentes acél (A2), 3,9 mm x 16 mm méretű pozdorjalemez csavar és univerzális csavar a felhasználási lehetőségek széles skáláját kínálja: Fa- és műanyag szerkezetekben, valamint - 4 mm - 5 mm méretű dübelek alkalmazásával - betonban is használható. Univerzális segítő, amely egyetlen otthonból sem hiányozhat. A teljes menet különösen nagy szilárdsággal rendelkezik a két összekapcsolt alkatrész közti húzó- és nyomóterhelésnél is.
A pozdorjalemez csavar és univerzális csavar PZ-behajtással rendelkezik.
A PZ-behajtás hasonló felépítésű, mint a PH-behajtás (kereszt), de még egy további kereszt alakú bevágással rendelkezik. Ez további tartást ad a behajtószerszámnak, így ez a behajtás némileg jobb az oldalirányú elcsúszás és az erőátvitel szempontjából, mint a PH-behajtás. A kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült pozdorjalemez csavar és univerzális csavar korrózióálló, így bel- és kültéri használatra, illetve különösen párás helyiségekben történő használatra, például a fürdőszobában, is alkalmas. A lencsefej az anyagon fekszik fel, így megakadályozza az anyag sérülését. A lencsefejű csavar dekor elemként használható, például szerelvényekhez és szegélylécekhez. A kerek forma csökkenti a sérülésveszélyt is.
A csomag 10 darabot tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874864727
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fej: | Lencsefej |
| Felület: | Fényes |
| A csomagolás tartalma: | 10 Darab |
| Megfelelő tipliméret: | 4 mm - 5 mm |
| Megfelelő fúróméret: | 2,5 mm |
| Meghajtás: | Kereszthornyos PZ hajtás |
| Csavarok anyaga: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17 g |





