GROW by OBI babérmeggy magasság kb. 100 cm Prunus
Cikkszám 5223417Termékleírás
Cikkszám 5223417
A GROW by OBI babérmeggy örökzöld cserje piros, fiatal hajtásokkal. Természeténél fogva piramis alakú és sűrű, még metszés nélkül is. Levelei tojás alakúak és hegyesek, mély sötétzöldek, fényesek, fűrészelt szélekkel. Májusban az előző évi hajtások végén fehér virágok jelennek meg 15 cm - 25 cm hosszú, függőleges fürtökben.
Illata a galagonyáéra emlékeztet. Sötétlila termések 10 cm hosszú fürtökben. Télálló, de nem alkalmas nagy magaslatokra vagy hegyvidéki területekre, erősen változó időjárással, erős csapadékkal vagy erős szelekkel, mert ezek ronthatják a csillogó lombozat szépségét. Minden normál kerti talajban virágzik, és mésztűrő. Jól vágható, de nem szereti a túl erős metszést.
Fedezd fel a GROW by OBI-t
A GROW by OBI összes növénye egyedi. Ezért a megrendelt növény alakja, színe, mérete és megjelenése némileg eltérhet a termékképeinken láthatótól. De egyvalami biztos: a minőség! Növényszakértőink minden növényt nagy odafigyeléssel, sok szeretettel, gondoskodással és nagy szakértelemmel nevelnek - amíg egy napon azok meg nem érkeznek az otthonodba. De azután is veled maradunk, hogy virágzó kapcsolatotok évről évre növekedjen.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442060345
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Télálló: | Télálló |
| Növénytávolság: | 300 cm |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| A törzs magassága a koronáig: | 80 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 12 000 cm |
| Éves növekedés: | Lassan növő (20 - 30 cm) |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszkompozíció |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Aktuális növénymagasság: | 80 - 100 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 20 - 30 cm |
| Cserépméret: | 15 l |
| Növekedési forma: | Törzs |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,0 kg |
| Magasság: | 150,0 cm |
| Szélesség: | 40,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



