OBI portugál babérmeggy "Angustifolia" magassága kb. 65 cm cser. kb. 9 l Prunus
Cikkszám 4060703Termékleírás
Cikkszám 4060703
Az OBI Living Garden "Angustifolia" portugál babérmeggy (Prunus lusitanica) egy örökzöld lombos cserje, amely rendkívül jó metszhetőségével tűnik ki. A sötétzöld lomb, valamint a piros levélnyelek és hajtáscsúcsok egész évben érdekes, kontrasztos színkombinációt alkotnak. Az "Angustifolia" portugál babérmeggy (Prunus lusitanica) erős, igénytelen, és dézsába vagy szabad földbe ültethető.
A gyártó adatai
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442002949
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Télálló: | Télálló |
| Ápolási igény: | Haladóknak ajánlott |
| A törzs magassága a koronáig: | 60 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 800 cm |
| Éves növekedés: | Lassan növő (20 - 30 cm) |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszkompozíció |
| Aktuális növénymagasság: | 60 - 80 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 20 - 30 cm |
| Edény átmérője: | 24 cm |
| Cserépméret: | 9 l |
| Növekedési forma: | Törzs |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



