Fotótapéta folyosó 3D hatású 254 cm x 184 cm / 2 részes
Cikkszám 4438115Termékleírás
Cikkszám 4438115
Papír hátoldalú fotótapéta Rex Deco, szélessége 254 cm, magassága 180 cm, 2 egyforma méretű (90 cm x 127 cm) panelből áll össze, a paneleket tekercsben tartalmazza a csomag. A legtöbb minta esetében a poszter a széleken szabadon kissebre vágható.
A gyártó adatai
Consalnet
ul. Sosnowa 4
Wiechlice
67-300 Szprotawa
m.poplawska@consalnetsa.pl
5902066266770
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fotótapéták |
| Méret: | 254 x 184 cm |
| Motívum: | Absztrakt művészet |
| Mintadarab, áruminta: | 3D |
| Szín: | Különféle |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
| Magasság: | 110,0 cm |
| Szélesség: | 8,5 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |





