Komar nemszőtt fotótapéta Nature 368 cm x 248 cm FSC
Cikkszám 5054366Termékleírás
Cikkszám 5054366
A Komar nemszőtt fotótapétákkal álomszerű hangulatot teremthet helyiségeiben. A kiváló minőségű nemszőtt fotótapéták abszolút szemet gyönyörködtetőek a lakóhelyiségekben, és egyedi légkört varázsolnak bennük. Ha egy idő után már nem elégedett a megjelenéssel, a fotótapéta maradéktalanul eltávolítható, így nem láthatók maradványok. A megfelelő ragasztót a csomag tartalmazza.
A Komar nemszőtt fotótapéták Németországban készültek, és kiváló minőségükkel nyűgöznek le.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4036834540487
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fotótapéták |
| Méret: | 368 x 248 cm |
| Motívum: | Strand |
| Mintadarab, áruminta: | Egyéb |
| Szín: | Színes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,42 kg |
| Magasság: | 2,48 m |
| Szélesség: | 3,68 m |







