Komar vinil fotótapéta Marvel Classic Comic 212 cm x 250 cm fekete-fehér
Cikkszám 5386792Termékleírás
Cikkszám 5386792
A Komar Marvel Classic Comic vinil fotótapétáján a Marvel figurái láthatók, amelyek egyre népszerűbbek. A Komar dizájner tapéták választéka végtelenül sokféle, és minden lakóhelyiséghez és berendezési stílushoz kínál dizájner fotótapétát.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4036834568153
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fotótapéták |
| Méret: | 200 x 250 cm |
| Motívum: | Film |
| Mintadarab, áruminta: | Egyéb |
| Szín: | Fekete-fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 950 g |
| Magasság: | 50,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |







