Komar Vintage Chrysanthemum fátyoltapéta 200 cm x 250 cm
Cikkszám 5167887Termékleírás
Cikkszám 5167887
A Komar Vintage Chrysanthemum fátyoltapéta mérete 200 cm x 250 cm. A strandokról, erdőkről vagy tájakról készült felvételeket ábrázoló klasszikus fotótapéták mellett egyre nagyobb népszerűségnek örvendenek az olyan innovatív design tapéták, mint a Vintage Chrysanthemum fátyoltapéta. Az előkelő krizantémok ötvözik a klasszikus eleganciát és a nyugalmat. Az egyszerű arany árnyalatok minden helyiségnek visszafogott, mégis rendkívül elegáns aurát kölcsönöznek.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4055065200649
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Méret: | 200 x 250 cm |
| Motívum: | Virágok |
| Típus: | Fotótapéták |
| Mintadarab, áruminta: | Virágok |
| Szín: | Bézs |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,74 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 2,50 m |
| Mélység: | 1 mm |





