Komar vlies fotótapéta Spider-Man Classic Climb 100 cm x 200 cm
Cikkszám 4943411Termékleírás
Cikkszám 4943411
A Komar Spider-Man Classic Climb vlies tapéta egy minőségi, alaktartó, strapabíró, szagtalan, sima és környezetbarát német vliesre (155 g/m2) készült nyomat. Anyaga FSC®-tanúsítással rendelkezik. A minta 50 cm-es sávokból áll össze.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4055065410857
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fotótapéták |
| Méret: | 200 x 100 cm |
| Motívum: | Gyermek motívumok |
| Mintadarab, áruminta: | Gyerekek |
| Szín: | Többszínű |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 50,5 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 11,5 cm |







