Komar vlies tapéta Aspiring Colours 200 cm x 250 cm
Cikkszám 4950960Termékleírás
Cikkszám 4950960
A Komar fotótapéta egy minőségi német vliesre (155 g/m2) készített nyomat. A vlies tapéta alaktartó, strapabíró, szagtalan, sima és környezetbarát. Anyaga FSC®-tanúsítással rendelkezik. A minta 50 cm-es sávokból áll össze.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4055065310737
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Méret: | 200 x 250 cm |
| Motívum: | Natúr |
| Típus: | Fotótapéták |
| Mintadarab, áruminta: | Natúr |
| Szín: | Tarka |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,37 kg |
| Magasság: | 105,0 cm |
| Szélesség: | 8,5 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |







