Vlies fotótapéta Flowering Tales 200 cm x 280 cm
Cikkszám 4948766Termékleírás
Cikkszám 4948766
Kiváló minőségű német vlies (155 g/m2). Alaktartó, strapabíró, szagtalan, sima és környezetbarát. FSC®-tanúsított termék. Sávszélesség: 50 cm. 4 darabból áll.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4055065112225
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Fotótapéták |
| Méret: | 200 x 280 cm |
| Motívum: | Natúr |
| Szín: | Többszínű |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 930 g |
| Magasság: | 2,80 m |
| Szélesség: | 2,00 m |
| Mélység: | 1 mm |







