Vlies fotótapéta Thrones 500 cm x 280 cm
Cikkszám 4948659Termékleírás
Cikkszám 4948659
Kiváló minőségű német vlies (155 g/m2). Alaktartó, strapabíró, szagtalan, sima és környezetbarát. FSC®-tanúsított termék. Sávszélesség: 50 cm. 10 darabból áll.
A gyártó adatai
Komar Products GmbH & Co. KG
Georg-Müller-Str. 2
83059 Kolbermoor
info@komar.de
4055065110917
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Méret: | 500 x 280 cm |
| Motívum: | Natúr |
| Típus: | Fotótapéták |
| Szín: | Kék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,25 kg |
| Magasság: | 2,80 m |
| Szélesség: | 5,00 m |
| Mélység: | 1 mm |







