Florus Mediterran 2-Way korlátra rakható virágcserép 50 cm antracit
Cikkszám 4002564Termékleírás
Cikkszám 4002564
A Florus Mediterran 2-Way korlátra rakható virágcseréppel néhány másodperc alatt feldíszítheti erkélyét. A hozzá tartozó rögzítőkészlet gondoskodik a biztonságos rögzítésről a balkonon. A beépített túlfolyás elleni védelemnek köszönhetően a felesleges víz kifolyik, így megvédi növényét a gyökér elrothadásától.
1 cm - 6 cm széles korlátra alkalmas.
A gyártó adatai
elho b.v.
Atlasstraat 11
5047 RG Tilburg
info@elho.nl
8719606009028
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Virág-/balkonládák |
| Szín: | Antracit/fekete |
| Felület: | Matt |
| Anyag: | Műanyag |
| Forma: | Kerek |
| Önöntöző funkció: | Öntöző funkció nélkül |
| UV-állóság: | UV-álló |
| Időjárásállóság: | Időjárásálló |
| Újrahasznosított anyagból készült termék: | Újrahasznosított anyagból készült termék |
| Újrahasznosított anyag átl. aránya a termékben: | 100 % |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 540 g |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |











