Csüngő növény válogatás lobélia és fukszia fajták cserépátmérő kb. 21 cm
Cikkszám 4903027Termékleírás
Cikkszám 4903027
Ez a csüngő növény vidám színű és különböző fajtájú növények széles választékát kínálja. A petúnia (Petunia), a lobélia (Lobelia) és a fukszia (Fuchsia) a sivár, hideg évszak után ismét színt visz az erkélyre és a kertbe.
Ahhoz azonban, hogy már ekkor élvezhesse a színeket, óvnia kell őket a fagytól. Ezek a növények kevés gondozást és kevés vizet igényelnek.
A gyártó adatai
Green 05 BV
Leeuwenhoekweg 74
2661 Bergschenhoek
sales@green05.nl
8717929692781,8719194532571
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| max. növési magasság cm-ben: | 0,5 cm |
| Edény átmérője: | 21 cm |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Illat: | Illat nélkül |
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Cserépméret: | 4 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| A virágzás vége: | Június |
| Trágyázás: | 1-2 hetente trágyázza |
| Aktuális növénymagasság: | 28 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 23 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,6 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 25,2 cm |
| Mélység: | 25,2 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!













