Amazonas függőágy Brasilia rúddal 210 cm x 140 cm Cappuccino
Cikkszám 5263199Termékleírás
Cikkszám 5263199
A 210 cm x 140 cm-es méretével a capuccino színű, rúddal felszerelt Amazonas függőágy Brasilia ugyanolyan magas szintű kényelmet nyújt, mint a klasszikus, rúd nélküli, brazil függőágyak. Ezt különleges, nagyon puha, mégis rugalmas, sűrű pamutszálak használatával érik el, amelyek kényelmes fekvési érzetet biztosítanak. A rudas függőágy a stabilitást és a kényelmet ötvözi, és ideális a pihentető órákhoz.
A gyártó adatai
Amazonas GmbH
Am Kirchenhölzl 15
82166 Gräfelfing
info@amazonas.eu
4030454002905
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 140 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 150 kg |
| Ülésmélység: | 140 cm |
| Ülésszélesség: | 210 cm |
| Ülésmagasság: | 140 cm |
| Váz díszítése/színe: | Natúr |
| Űrtartalom: | 0 l |
| Töltőanyag: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Mélység: | 210 cm |
| Magasság: | 140 cm |
| Levehető huzat: | Nem levehető |
| Személyek száma: | 2 Darab |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Ülőpárnákkal: | Üléspárna nélkül |
| Ülőfelület fajtája: | Fekvőfelület |
| Rögzítés: | Állványon függő |
| Függőfotelállvány: | Akasztós állvány nélkül |
| Fotel típusa (fajtája): | Függőfotel |
| Használat: | Beltér/Kültér |
| Szórórudak: | Szórórudakkal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,50 kg |
| Magasság: | 160,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |





