Amazonas függőágy Palacio rúddal 230 cm x 160 cm Natura
Cikkszám 5263165Termékleírás
Cikkszám 5263165
A natúr színű Amazonas Palacio függőágy kiváló minőségű, a legfinomabb brazil keményfából készült terelőrudakkal készült, amelyek tökéletes megjelenést és stabilitást biztosítanak. Ez az XXL méretű függőágy 230 cm x 160 cm-es fekvőfelületével extra helyet és kényelmet kínál. Nemcsak különösen puha és stabil, hanem elegáns dizájnjával is lenyűgöz, amelyet bonyolult jacquard technikával szőttek.
A kézzel megmunkált makramé szegély és a dekoratív díszítő szegély a Palacio függőágyat a pihenés fényűző helyévé teszi, amely a legmagasabb szintű brazil függőágy-komfortot kínálja.
A gyártó adatai
Amazonas GmbH
Am Kirchenhölzl 15
82166 Gräfelfing
info@amazonas.eu
4030454000734
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 160 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 200 kg |
| Ülésmélység: | 160 cm |
| Ülésszélesség: | 240 cm |
| Ülésmagasság: | 160 cm |
| Váz díszítése/színe: | Natúr |
| Űrtartalom: | 0 l |
| Töltőanyag: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Mélység: | 240 cm |
| Magasság: | 160 cm |
| Levehető huzat: | Nem levehető |
| Személyek száma: | 2 Darab |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Ülőpárnákkal: | Üléspárna nélkül |
| Ülőfelület fajtája: | Fekvőfelület |
| Rögzítés: | Állványon függő |
| Függőfotelállvány: | Akasztós állvány nélkül |
| Fotel típusa (fajtája): | Függőfotel |
| Használat: | Beltér/Kültér |
| Szórórudak: | Szórórudakkal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,50 kg |
| Magasság: | 160,0 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |





