Amazonas függőágy Paradiso rúd nélkül 250 cm x 175 cm XXL Cafe
Cikkszám 5263124Termékleírás
Cikkszám 5263124
Az Amazonas Paradiso kávé színű függőágy a legmagasabb szintű brazil függőágy-komfortot kínálja, és nagyon különleges. Csak néhány szövőszék képes 1,75 méter széles szövetet előállítani. Annak érdekében, hogy az XXL függőágy nemcsak extra stabil, hanem szuper puha is legyen, közel 5000 fonalat szőttek össze.
Az extra vastag felfüggesztő zsinórokat kézzel szőtt szalaggal kötik össze, ami lehetővé teszi a terhelés egyenletes eloszlását és kiegyenlíti a magas pontszerű terhelést. Ez a Paradiso függőágy kivételesen hosszú élettartamú.
A gyártó adatai
Amazonas GmbH
Am Kirchenhölzl 15
82166 Gräfelfing
info@amazonas.eu
4030454003193
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 175 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 200 kg |
| Ülésmélység: | 175 cm |
| Ülésszélesség: | 250 cm |
| Ülésmagasság: | 175 cm |
| Huzat díszítése/ színe: | Barna |
| Váz díszítése/színe: | Barna |
| Űrtartalom: | 0 l |
| Töltőanyag: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Mélység: | 250 cm |
| Magasság: | 175 cm |
| Levehető huzat: | Nem levehető |
| Személyek száma: | 2 Darab |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Ülőpárnákkal: | Üléspárna nélkül |
| Ülőfelület fajtája: | Fekvőfelület |
| Rögzítés: | Állványon függő |
| Függőfotelállvány: | Akasztós állvány nélkül |
| Fotel típusa (fajtája): | Függőfotel |
| Használat: | Beltér/Kültér |
| Szórórudak: | Szórórudak nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 9,5 cm |
| Mélység: | 22,5 cm |





