Amazonas függőfotel Brasil 110 cm Cappuccino
Cikkszám 5263207Termékleírás
Cikkszám 5263207
A 130 cm széles és 160 cm hosszú, cappuccino színű Amazonas Brasil függőfotel nagyvonalú, king-size formátumot kínál, amely majdnem akkora, mint egy klasszikus brazil függőágy. Mint minden Amazonas függőágynál, a négyszeresen varrott szélek és az extra sűrű, 400 g/m2-es szövött anyag garantálja a maximális tartósságot.
A függőfotel egy 110 cm hosszú és 40 mm vastag fa rúddal van kifeszítve, amelynek speciális csavarja megakadályozza a kötelek befelé csúszását, ami további stabilitást és kényelmet biztosít.
A gyártó adatai
Amazonas GmbH
Am Kirchenhölzl 15
82166 Gräfelfing
info@amazonas.eu
4030454002158
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 110 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 150 kg |
| Ülésmélység: | 110 cm |
| Ülésszélesség: | 110 cm |
| Ülésmagasság: | 110 cm |
| Váz díszítése/színe: | Natúr |
| Űrtartalom: | 0 l |
| Töltőanyag: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Mélység: | 110 cm |
| Magasság: | 110 cm |
| Levehető huzat: | Nem levehető |
| Személyek száma: | 1 Darab |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Ülőpárnákkal: | Üléspárna nélkül |
| Ülőfelület fajtája: | Ülőfelület |
| Rögzítés: | Rögzítés a fedélen |
| Függőfotelállvány: | Akasztós állvány nélkül |
| Fotel típusa (fajtája): | Függőfotel |
| Használat: | Beltér/Kültér |
| Szórórudak: | Szórórudakkal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 110,0 cm |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |





