Függőágy Arte rúd nélkül 230 cm x 150 cm homok
Cikkszám 5263074Termékleírás
Cikkszám 5263074
A brazil stílusú Arte függőágy 230 cm x 150 cm-es fekvőfelületével több személy számára is elegendő helyet kínál. 85%-ban pamutból készül, és 400 g/m2 szövetsűrűségű, ami nemcsak rendkívüli kényelmet biztosít, hanem nagy, akár 200 kilogrammos teherbírást is garantál. Ez a robusztus és stílusos függőágy ötvözi a hagyományt
A gyártó adatai
Amazonas GmbH
Am Kirchenhölzl 15
82166 Gräfelfing
info@amazonas.eu
4030454006156
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 150 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 200 kg |
| Ülésmélység: | 150 cm |
| Ülésszélesség: | 230 cm |
| Ülésmagasság: | 150 cm |
| Váz díszítése/színe: | Natúr |
| Űrtartalom: | 0 l |
| Töltőanyag: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Mélység: | 230 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Levehető huzat: | Nem levehető |
| Személyek száma: | 2 Darab |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Ülőpárnákkal: | Üléspárna nélkül |
| Ülőfelület fajtája: | Fekvőfelület |
| Rögzítés: | Állványon függő |
| Függőfotelállvány: | Akasztós állvány nélkül |
| Fotel típusa (fajtája): | Függőfotel |
| Használat: | Beltér/Kültér |
| Szórórudak: | Szórórudak nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,15 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |





