Függőágy Rio rúd nélkül 230 cm x 160 cm bordó
Cikkszám 5263082Termékleírás
Cikkszám 5263082
A bordó színű Rio függőágy hagyományosan kézzel készül Brazíliában. Jellemzője az egyedülálló jacquard szövési technika, amely speciális szövőszéket igényel. Ez a technika különösen puha és kényelmes érzést kölcsönöz a szövetnek, ami a Rio függőágyat nemcsak funkcionálissá, hanem vizuálisan is kiemelkedővé teszi.
Egy másik különlegesség a "verandaként" is ismert dekoratív díszvarrás, amelyet Brazíliában a luxus függőágyaknál nélkülözhetetlennek tartanak. A hosszú élettartam érdekében az extra vastag függesztőzsinórokat kézzel, szövött szalaggal kötik össze, ami biztosítja a nagy pontszerű terhelések egyenletes eloszlását.
A gyártó adatai
Amazonas GmbH
Am Kirchenhölzl 15
82166 Gräfelfing
info@amazonas.eu
4030454006880
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 160 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 200 kg |
| Ülésmélység: | 160 cm |
| Ülésszélesség: | 230 cm |
| Ülésmagasság: | 160 cm |
| Huzat díszítése/ színe: | Piros |
| Váz díszítése/színe: | Piros |
| Űrtartalom: | 0 l |
| Töltőanyag: | Habszivacs/nemszőtt anyag |
| Huzat anyaga: | Pamut |
| Mélység: | 230 cm |
| Magasság: | 160 cm |
| Levehető huzat: | Nem levehető |
| Személyek száma: | 2 Darab |
| Időjárás-állóság: | Nem időjárásálló |
| Ülőpárnákkal: | Üléspárna nélkül |
| Ülőfelület fajtája: | Fekvőfelület |
| Rögzítés: | Állványon függő |
| Függőfotelállvány: | Akasztós állvány nélkül |
| Fotel típusa (fajtája): | Függőfotel |
| Használat: | Beltér/Kültér |
| Szórórudak: | Szórórudak nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,45 kg |
| Magasság: | 35,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 22,0 cm |





