Függőfotel Cupertino összecsukható
Cikkszám 5187695Termékleírás
Cikkszám 5187695
Hozd létre személyes oázisodat a Cupertino függőfotellel, amely elegáns kialakításával és magas funkcionalitásával nyűgöz le. Az antracitszürke acélváz stabilitást és stílusos megjelenést biztosít, míg az összecsukható függőfotel rugalmas használatot tesz lehetővé. 116 cm x 100 cm x 190 cm (Sz x Mé x Ma) méretével a függőfotel elegendő helyet kínál a kikapcsolódáshoz. A kivehető ülőpárnák és a világosszürke fejpárnák további kényelmet biztosítanak, míg az időjárásálló anyagok hosszú távú kültéri használatot garantálnak.
Biztonságos, praktikus és rugalmasan használható
A függőfotel egy személy számára készült, maximális teherbírása 110 kg. 45 cm-es ülésszélességével és 50 cm-es ülésmélységével kényelmes ülőfelületet biztosít. A robusztus függőváznak köszönhetően a fotel bárhol rugalmasan felállítható, további rögzítők nélkül. Időjárásálló tulajdonságai miatt ideális a teraszon, a kertben vagy az erkélyen való használatra. Akár olvasáshoz, pihenéshez vagy álmodozáshoz, ez a függőfotel gyorsan a kedvenc helye lesz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338359
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 116 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 110 kg |
| Ülésmélység: | 50 cm |
| Ülésszélesség: | 45 cm |
| Ülésmagasság: | 43 cm |
| Huzat díszítése/ színe: | Antracit |
| Váz díszítése/színe: | Antracit |
| Űrtartalom: | 3 400 l |
| Váz anyaga: | Acél |
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Levehető huzat: | Levehető |
| Személyek száma: | 1 Darab |
| Időjárás-állóság: | Időjárásálló |
| Ülőpárnákkal: | Üléspárnával |
| Ülőfelület fajtája: | Ülőfelület |
| Rögzítés: | Állványon függő |
| Függőfotelállvány: | Akasztós állvánnyal |
| Fotel típusa (fajtája): | Függőfotel |
| Használat: | Kültér |
| Szórórudak: | Szórórudakkal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,5 kg |
| Magasság: | 19,0 cm |
| Szélesség: | 11,6 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |















