Függőfotel fekete - ekrü rattan
Cikkszám 4752655Termékleírás
Cikkszám 4752655
Ez a függőfotel kényelmes ülőalkalmatosság a szabadtéri pihenéshez. A hintázó mozdulatok nyugtató hatásúak, és relaxálásra invitálnak. Átmérője 105 cm, magassága 200 cm. Az ülés szélessége 89 cm, mélysége 80 cm. A fotel rattanból készült, robusztus és tartós acélvázzal rendelkezik. A fekete és az ekrü színkombinációnak köszönhetően bármilyen kültéri felülethez illik. A kényeztető ülés érdekében a függőfotel kényelmes párnákkal rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126625703
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 105 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 110 kg |
| Ülésmélység: | 80 cm |
| Ülésszélesség: | 89 cm |
| Huzat díszítése/ színe: | Szürke |
| Váz díszítése/színe: | Fekete |
| Váz anyaga: | Acél |
| Mélység: | 105 cm |
| Magasság: | 200 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 24,0 kg |
| Magasság: | 2,00 m |
| Szélesség: | 105,0 cm |
| Mélység: | 105,0 cm |







