Leyburn függőfotel polirattanból szürke-szürkésbarna
Cikkszám 4411591Termékleírás
Cikkszám 4411591
A szabadon lengő Leyburn függőfotel olvasásra és kikapcsolódásra csábít. Kültéri használatra alkalmas, és felállítható például az erkélyen, a teraszon és a kertben.
Robusztus függőfotel vázzal
A kagyló alakú fotel erős, fekete porszórt acélvázra van rögzítve. A felfüggesztés finom lengéssel reagál az Ön mozdulataira, így egyedülálló ülésélményt biztosít. A teljes mérete a vázzal együtt 208,5 cm x 114 cm x 110 cm (Ma x Sz x Mé).
Kerti függőfotel polirattanból
A függőfotelt időjárásálló szürke polirattan fonat veszi körül. A hozzáillő szürkésbarna párnák kiegészítik a tetszetős összképet, és extra kényelemről gondoskodnak. A csomag tartalmaz egy háttámlával és kartámaszokkal ellátott ülőpárnát.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126606412,4007876512961
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 80 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 110 kg |
| Huzat díszítése/ színe: | Szürke |
| Váz díszítése/színe: | Fekete |
| Huzat anyaga: | Polyrattan |
| Váz anyaga: | Acél |
| Mélység: | 66 cm |
| Magasság: | 208,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,5 kg |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 73,0 cm |
| Mélység: | 119,0 cm |



























